Táborový tým

Zdravotnice tábora:


Kačka – Koláček

Kača se už jako malá chtěla stát důchodcem, ale když ji v 15ti letech bylo důrazně vysvětleno, že opravdu bude muset ještě chvíli pracovat, vybrala si dráhu zdravotní sestry. Před nástupem do práce si ještě odskočila vystudovat pedagogickou fakultu, aby mohla roli hlídací tety (kterou dělá dobrovolně ve volném čase) vykonávat případně profesionálně.

Po letech práce v nemocnici ve funkci tzv. holky pro všechno ji přesto chybělo trošku dobrodružství a zatoužila si vyzkoušet práci v armádě. Práci dělá stále stejnou, jen se občas zakopává v lese v rámci pracovní doby.

Kromě pobíhaní po lese ve volném čase v něm i jezdí na kole a v zimě lyžuje. Funkci zdravotníka na táborech, kurzech a dalších akcích pro děti vykonává již řadu let.


Oddíloví vedoucí:

Jan – Johny

Johny vystudoval Vysokou školu Ekonomickou v Praze, obor Národní hospodářství. Po několikaleté pracovní zkušenosti v Praze se rozhodl věnovat se vlastnímu podnikání v rodinné firmě a v současnosti se specializuje na pojištění. Bydlí tak napůl v Praze a napůl v rodném Znojmě. Mezi jeho koníčky patří veškeré sporty, především pak nohejbal, kde hraje druhou ligu. Ve volném čase hodně čte, sleduje seriály a zajímá se o dění ve světe. Na tábory jezdí snad odjakživa a aktivně se věnuje práci jako vedoucí od 15-ti let.

Marťa

Marťa se snaží vždycky najít cestu, aby mohla dělat to, co ji baví. A stejně tak si našla cestu i k táborům. Nejezdila sice jako účastník, ale o to více si tábory užívá organizovat už od 15 let. Na táborech ji nejvíce baví, že se spolu s dětmi ocitne v jiném světě plném kouzel, fantazie a možností, které v běžném životě nenachází místo.

Jirka – Vači

Jiří vystudoval Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Nyní pracuje a bydlí v Přerově. Můžete ho slyšet hrát jako DJ Vačiho na různých společenských, sportovních a táborových akcích nebo svatbách. Dále mezi jeho koníčky patří hudba, florbal a práce s dětmi. Táborům se věnuje již od 15 let a má mnoho zkušeností, jak s oddílem tak s vedením celého tábora.

Terka – Tizi
Tizi vystudovala učitelství angličtiny a francouzštiny na Pedagogické fakultě MU v Brně a jako správná učitelka zakotvila mimo svůj obor. Pracuje v přepravní firmě, kde se jí po dětech občas zasteskne, a tak se jim věnuje aspoň na táborech. Jako táborová vedoucí jezdí už víc než deset let a když bylo potřeba, dokázala srovnat do latě i pár francouzských dítek. Sportu sice moc nedá, ale jak jde o výhru nezná bratra! Tizi je vášnivá čtenářka a bez knížky nedá ani ránu, ráda zpívá, hraje deskové hry a je toho ještě mnohem vic… ale to si řekneme až na táboře 🙂 


Vilda

Vilda je aktivním vedoucím Dlažky, jež se v minulosti podílel zejména na organizaci táborů s dětmi. Dnes je organizátorem sportovních víkendů, sám aktivně hrál basket a volejbal. Dlažka i sport je plnou součástí jeho života a do táborů vždy vkládá i kus ze sebe.

Vilda podniká ve financích a je i zakladatelem vzdělávacího občanského sdružení.

 

 


Peťa – Tichuč

Tichuc je správně praštěná a férova holka. Správně praštěná, protože nepokazí žádnou legraci a férova, protože nemá rada nespravedlnost a vždycky se na ni můžeš obrátit. Pracuje ve státní správě a ve volném čase kromě práce s dětmi hraje basketbal. 
Tichuč jezdí na tábory jako vedoucí od 15ti a už se nemůže dockat na ten letošní, až se potkáte.

 


Martin

Martin je velkým milovníkem snad všech sportů. S velkým nasazením hraje rugby, kde se naplno projevuje jeho týmový duch, odvaha a houzevnatost. Z hlediska táborových zkušenosti je sice skoro nováčkem, v nápadech na zabavení děti si ale v ničem nezadá se zkušenými táborovými matadory a v našem týmu tak získal své místo.

DALŠÍ BRZY DOPLNÍME… 🙂